Aktualności

Kupujesz i nie ryzykujesz

bezpieczna piekarnia logotyp

Leasing Bezpieczna Piekarnia

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy właściciel piekarni czy cukierni może pozwolić sobie na zakup urządzeń branżowych. Jednak wiemy też, że maszyny piekarnicze to inwestycja na długie lata, w trakcie których oszczędności z dnia na dzień wzrastają, a sam proces produkcji jest w stanie usprawnić całościowe działanie przedsiębiorstwa. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić nową opcję finansowania – leasing na maszyny piekarnicze.

Bezpieczna piekarnia, bo tak go nazwaliśmy, to dogodna forma finansowania leasingowego, która pozwala na zakup maszyn piekarniczych bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy. Dodatkowo w ramach umowy leasingowej dostajecie Państwo od nas przeglądy przez 3 lata gratis. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo produkcji. Zasady naszego leasingu są bardzo proste: przez 3 lata płacą Państwa jedną niską ratę miesięcznie. Następnie po upływie tego okresu mogą Państwo maszynę wykupić za 40% wartości początkowej, przedłużyć umowę leasingową lub wymienić maszynę na inną, nową. I to tyle! W ciągu tych 3 lat oszczędności, które wygenerują się automatycznie dzięki wprowadzeniu nowych produktów i obniżeniu kosztów, pozwolą Państwu na spokojnie rozwinąć piekarniczy biznes, a miesięczna rata będzie dosłownie spłacać się sama.

Kupujesz, nie ryzykujesz.

Nasz leasing, jak sama nazwa wskazuje jest całkowicie bezpieczną formą finansowania. Gdyby z jakiegoś powodu Państwa sytuacja finansowa została naruszona, mogą Państwa natychmiast zrezygnować z leasingu, a nasza firma przejmie Państwa zobowiązania wraz z kupioną wcześniej maszyną. Absolutnie nic Państwo nie ryzykują- można tyko zyskać. 

Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania lub chcą zakupić konkretną maszynę na leasing proszę skontaktować się z Dyrektorem Sprzedaży:
Ziemowit Kołodziej
tel. 510 047 599
e-mail: ziemowit.kolodziej@cream.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


KONTAKT

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 17
40-706 Katowice
Tel: +48 (32) 60 40 700
Fax: +48 (32) 60 40 777
E-mail: cream@cream.pl
 Cream Serwis Sp. z o.o.
ul. Prężyńska 38a
48-200 Prudnik
Tel. +48 77 436 27 21
Fax +48 77 436 27 21
E-mail: serwis@cream.pl