Dzielarki i zaokrąglarki

Dzielarko zaokrąglarka to produkt, który został stworzony do dzielenia ciast. Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo doskonałej jakości urządzenia stworzone przez znane w branży firmy, których wyroby cechują się niezwykle solidnym wykonaniem. Dzielarko zaokrąglarki nadają się do wielu zróżnicowanych rodzajów ciast, na które działają w bardzo delikatny sposób, nie męcząc go i zapewniając przy tym odpowiednie napowietrzenie. Każda dzielarko zaokrąglarka, która została przeznaczona do Państwa dyspozycji, stworzona jest z dobrych gatunkowo, trwałych, wytrzymałych, a także odpornych na uszkodzenia materiałów, które zapewniają produktom długą żywotność. Materiały użyte podczas produkcji są w pełni bezpieczne dla ciasta i nie oddziałują na nie w negatywny sposób. Produkty, które znajdują się wśród naszego bogatego asortymentu, zostały wyprodukowane w nowoczesny, zaawansowany technologicznie sposób. Są to artykuły proste w użytkowaniu, a także zapewniające wysoki komfort pracy. Ponadto łatwo się czyszczą, co również jest ich ogromną zaletą. Zachęcamy do bliższego poznania naszych zróżnicowanych propozycji, wśród których niewątpliwie znajduje się dzielarko zaokrąglarka idealnie odpowiadająca Państwa indywidualnym potrzebom. Produkty zostały przeznaczone do różnego rodzaju ciast i służą do dzielenia oraz zaokrąglania bułek o różnych rozmiarach. Wszystkie jednak działają w szybki, sprawny i solidny sposób. Sprzęty wyprodukowane przez znane marki oprócz nowoczesnego wykonania, ogromnej funkcjonalności oraz ponadprzeciętnej jakości cechują się również atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy do przeczytania dokładnej specyfikacji każdego z urządzeń i podjęcia wyboru co do najlepszego dla Państwa modelu. Wierzymy, że produkty zakupione w naszym sklepie spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy wiele zróżnicowanych urządzeń, które zostały stworzone, aby zaspokoić największe potrzeby oraz oczekiwania wszystkich klientów, pragnących znaleźć sprawdzone, dobre jakościowo urządzenia.

Filtracja produktów / Dzielarki i zaokrąglarki / Pokaż wszystkie 11 results
KATEGORIA
PRODUCENT
 • koenig

  CERTO PAN M

  konig

  Linia Certo Pan M opiera się na całkowicie nowym systemie tworzenia wstęgi ciasta, gwarantującym maksymalną dokładność wagi bez odpadów, dzięki zastosowaniu zasady rotacji. W celu uniknięcia nieciągłości i nieregularności, dodawane ciasto obraca się w bębnie. Przy użyciu noża oscylacyjnego, obracające się ciasto tworzy nieprzerwaną wstęgę ciasta.

 • dzielarki-do-prod-rustyk

  Dzielarka Artisan SFC

  konig

  Niezwykle delikatne dzielenie ciasta

 • artisan sfi

  Dzielarka Artisan SFI

  konig

  Dzielarka do produktów kątowych i ciabatty z odkładaniem na blachy. Niezwykle delikatne dzielenie ciasta na większą skalę.
  Ciasto do 80% zawartości wody.

 • rex classic

  Dzielarka Classic Rex

  konig

  W pełni automatyczne urządzenie do dzielenia i formowania. Delikatna obróbka ciasta dzięki zastosowaniu sprawdzonego rozwiązania systemu REX

 • rex futura classic

  Dzielarka Classic Rex Futura

  konig

  W pełni automatyczne urządzenie do dzielenia i formowania – w wykonaniu Futura: z powiększonym bębnem dzielącym. Delikatna obróbka ciasta dzięki zastosowaniu sprawdzonego rozwiązania systemu REX

 • rex basic

  Dzielarka do bułek Basic Rex

  konig

  W pełni automatyczne urządzenie do dzielenia i formowania. Delikatna obróbka ciasta dzięki zastosowaniu sprawdzonego rozwiązania systemu REX

 • Dzielarka do chleba Ceres 2.1

  konig

  Pierwsza na świecie dzielarka do chleba, która odważa ciasto w sposób elektroniczny, a nie dzieli objętościowo.
  Linia została wyróżniona nagrodą Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP podczas targów Bakepol 2007 w Kielcach

 • rex grande

  Dzielarka Grande Rex

  konig

  W pełni automatyczne urządzenie do dzielenia i formowania. Delikatna obróbka ciasta dzięki zastosowaniu sprawdzonego rozwiązania systemu REX.

 • rex industrie

  Dzielarka Industrie Rex

  konig

  Urządzenie do automatycznego dzielenia i formowania ciasta na skalę przemysłową.

 • rex futura mini

  Dzielarka Mini Rex Futura

  konig

  W pełni automatyczne urządzenie do dzielenia i zaokrąglania. Charakteryzuje się łatwą, jednoosobową obsługą  oraz szerokim zakresem wagowym: 13g- 140g.

  Najlepsza dzielarka do produktów okrągłych nieznakowanych. Idealna do dzielenia ciast pszennych, drożdżowych, pączków oraz ciasta graham.

  Mini Rex Futura jest dostępny w naszej ofercie leasingowej- Bezpieczna Piekarnia.
  Szczegóły poniżej w zakładce “Pozostałe materiały”.

 • rex multi

  Dzielarka Mini Rex Multi

  konig

  NOWOŚĆ! Najbardziej kompaktowa dzielarko-zaokrąglarka i najszerszy dostępny zakres wagowy na świecie, od 12g do 330g

KONTAKT

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 17
40-706 Katowice
Tel: +48 (32) 60 40 700
Fax: +48 (32) 60 40 777
E-mail: cream@cream.pl
 Cream Serwis Sp. z o.o.
ul. Prężyńska 38a
48-200 Prudnik
Tel. +48 77 436 27 21
Fax +48 77 436 27 21
E-mail: serwis@cream.pl