Tag produktu - Rondo

Filtracja produktów / Rondo / Pokaż 1 - 12 of 21 results
KATEGORIA
PRODUCENT
 • croissomat

  Linia cukiernicza Croissomat

  Croissomat SCM jest idealnym rozwiązaniem do produkcji nienadziewanych rogali. Dzięki dobrze zaprojektowanym detalom, wyprodukujesz powtarzalne o regularny kształcie, wielkość i wadze wypieki. Idelane wypieki zapewnią stała jakość twojej produkcji.

 • curl more

  Linia cukiernicza Curl&More

  Dzięki wysokiej wydajności Curl&More, można produkować nienadziewane i nadziewane croissanty oraz wiele innych zawijanych produktów w procesie w pełnej automatyzacji. W zależności od wielkości ciasta: wydajność urządzenia sięga od 4,000 do 12.000 sztuk na godzinę.

 • linie produkcyjne cukiernicze uniwersalne

  Linia cukiernicza Polyline

  Kompaktowa linia do obróbki ciasta z ruchomą gilotyną i nowoczesnym system sterowania. Składanie, zawijanie, wypełnianie, cięcie , sztancowanie: użyj Polyline do produkcji niezliczonych rodzajów ciast wysokiej jakości – łatwo i wydajnie.

 • starline

  Linia cukiernicza Starline

  Linia Starline – Nowoczesna koncepcja, łączy w sobie wysoką jakość oraz dużą wydajności przy prostej obsłudze. Starline jest linią do ciast do ciężkich, przy produkcji ciągłej. Solidna i łatwe w obsłudze linia ma wyjątkową wydajność i trendy zgodne z zasadami higieny.

 • Linia cukiernicza Topline

  Topline jest linią o wysokiej wydajności do produkcji wszystkich typów ciasta w piekarniach przemysłowych.
  Odpowiednia w odniesieniu do wielkości produkcji, elastyczności i jakości produktów. Topline spełnia obecne wszystkie wymogi w zakresie zasad higieny i bezpieczeństwa

 • MLC

  MLC

  Innowacyjna i modułowa koncepcja do ciągłej produkcji bloków ciasta oraz wstęg dla średnich i dużych przedsiębiorstw. RONDO Modular Concept Laminating (MLC) jest systemem do produkcji bloków ciasta i podawania do obróbki na linii . Zapewnia piekarniom możliwość stopniowego przejścia od produkcji rzemieślniczej do ciągłej produkcji wyrobów cukierniczych. Nawet w najmniejszej wersji MLC, to niższe koszty produkcji, a jednocześnie poprawa jakości.

 • Pizzolo

  Mała maszyna do produkcji podstaw pizzy, od bardzo małych do naprawdę dużych, od cienkich do grubych. Kompaktowe Pizzolo, to idealne urządzenie dzięki któremu wyprodukujesz podstawy pizzy. Pizzolo jest łatwe i bezpieczne w obsłudze. Można ustawić wszystkie typy i rozmiary baz pizzy szybko i precyzyjnie: małe, duże, cienkie i grube. Pizzolo jest wykonany z stali nierdzewnej i jest łatwy do czyszczenia.

 • Rondinette

  Rondinette zwija trójkąty (rogale). Do 800 rogali może być wytwarzanych na godzinę.

 • Smartline

  Dzięki unikalnej regulowanej głowicy satelitarnej, SmartLine delikatnie przetwarza wszystkie rodzaje ciasta, od miękkiego aż do laminowanych bloków ciasta, tworząc regularne wstęgi ciasta . Smak, czyli to co jest najistotniejsze Żywotność ciasta, cały proces przetwarzania, związana z tym praca wymagająca dużej delikatności.

 • linie-prod-cukiernicze-rzemieslnicze

  Stół tnący

  Składanie, zawijanie, wypełnianie, dekorowanie, cięcie, sztancowanie: wykorzystaj RONDO do produkcji niezliczonej różnorodności ciast wysokiej jakości – łatwo i bez ograniczania miejsca. Wałkownice i stoły do cięcia doskonale uzupełniają się wzajemnie. Razem tworzą rzemieślniczą linię produkcyjną. Na stole tnący można pociąć wstęgę ciasta na różne kształty. W tym samym czasie można wałkować blok ciasta na wałkownicy. To oszczędza czas i zwiększa wydajność.

 • Wałkownica Compas 3000

  Wbudowany mikroprocesor zapewnia precyzyjne wałkowanie i stałą, wysoką jakość.

 • Wałkownica do ciasta Rondostar

  Elektroniczna wałkownica z nowoczesnym systemem kontroli czyni z niej mistrza wałkowania.

KONTAKT

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 17
40-706 Katowice
Tel: +48 (32) 60 40 700
Fax: +48 (32) 60 40 777
E-mail: cream@cream.pl
 Cream Serwis Sp. z o.o.
ul. Prężyńska 38a
48-200 Prudnik
Tel. +48 77 436 27 21
Fax +48 77 436 27 21
E-mail: serwis@cream.pl