MENU

Kupujesz i nie ryzykujesz

14 marca 2017

Kupujesz i nie ryzykujesz - Bezpieczna piekarnia

Leasing Bezpieczna Piekarnia

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy właściciel piekarni czy cukierni może pozwolić sobie na zakup urządzeń branżowych. Jednak wiemy też, że maszyny piekarnicze to inwestycja na długie lata, w trakcie których oszczędności z dnia na dzień wzrastają, a sam proces produkcji jest w stanie usprawnić całościowe działanie przedsiębiorstwa. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić nową opcję finansowania – leasing na maszyny piekarnicze.

Bezpieczna piekarnia, bo tak go nazwaliśmy, to dogodna forma finansowania leasingowego, która pozwala na zakup maszyn piekarniczych bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy. Dodatkowo w ramach umowy leasingowej dostajecie Państwo od nas przeglądy przez 3 lata gratis. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo produkcji. Zasady naszego leasingu są bardzo proste: przez 3 lata płacą Państwa jedną niską ratę miesięcznie. Następnie po upływie tego okresu mogą Państwo maszynę wykupić za 40% wartości początkowej, przedłużyć umowę leasingową lub wymienić maszynę na inną, nową. I to tyle! W ciągu tych 3 lat oszczędności, które wygenerują się automatycznie dzięki wprowadzeniu nowych produktów i obniżeniu kosztów, pozwolą Państwu na spokojnie rozwinąć piekarniczy biznes, a miesięczna rata będzie dosłownie spłacać się sama.

Kupujesz, nie ryzykujesz.

Nasz leasing, jak sama nazwa wskazuje jest całkowicie bezpieczną formą finansowania. Gdyby z jakiegoś powodu Państwa sytuacja finansowa została naruszona, mogą Państwa natychmiast zrezygnować z leasingu, a nasza firma przejmie Państwa zobowiązania wraz z kupioną wcześniej maszyną. Absolutnie nic Państwo nie ryzykują- można tyko zyskać.

Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania lub chcą zakupić konkretną maszynę na leasing proszę skontaktować się z Dyrektorem Sprzedaży:

Ziemowit Kołodziej
kom.: 510 047 599
e-mail: ziemowit.kolodziej@cream.pl

back arrow powrót
KATEGORIA: nowości
udostępnij wpis na swoim facebooku udostępnij wpis na swoim twitterze udostępnij wpis na swoim linkedin